
Мінеральне добриво Сульфат калію
120 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Сульфат Калію (Калій сірчанокислий) (K2SO4) – висококонцентроване калійне добриво, підходить практично для всіх культур. Забезпечує необхідною кількістю калію та сірої рослини, чутливі до хлору. До них відносять хлорофобні культури, насамперед картопля, гречку, цибуля, огірки, тютюн, льон, виноград, цитрусові. Застосовується як у відкритому ґрунті, так і в закритому (у теплицях). У садівництві сульфат калію використовується як добриво дуже часто, оскільки він не містить хлору і з нього добре засвоюється калій, необхідний для отримання продукції високої якості, зниження втрат урожаю при зберіганні, високої стійкості до хвороб та шкідників. Хороша розчинність у воді при тривалому зберіганні не злежується.
Хімічний склад: Оксид калію водорозчинний (К2О) – 51%, Сірка (SO2) – 46%.
При попаданні в ґрунт калій, що входить до складу калійного добрива, переходить у ґрунтовий комплекс, який потім поглинається рослинами. На глинистих і суглинистих ґрунтах сульфат калію закріплюється і майже не пересувається в нижні шари ґрунту, а на легких піщаних ґрунтах – рухливість калію висока. Тому, щоб забезпечити рослини калієм в достатньо, його потрібно вносити в той шар, де розташована основна маса коренів. У важких ґрунтах слід вносити калійне добриво восени на велику глибину, а в піщаних – навесні і не загортаючи їх глибоко. Наприклад, при посадці плодового дерева на глинистих і суглинистих ґрунтах на дно посадкової ями необхідно внести сульфат калію разом з фосфорним добривом, оскільки подальше внесення у верхній шар ґрунту калійних добрив не дасть плодовому дереву необхідний рівень калійного живлення. Застосування Навесні або восени при перекопуванні ґрунту (сухий порошок або розкидають по ділянці, або закладають у ґрунт на глибину, на якій імовірно будуть розташовуватися коріння. Дерева рекомендується удобрювати крізь отвори в ґрунті під кутом 45° до коріння). Як підживлення під час вегетації.
Норми при основному внесенні до ґрунту:
підживлення овочевих культур (томати, огірки тощо), суниці, квіти – 15-20г/м2;
капусти, буряк, морква, картопля – 25-30г/м2;
ягідні чагарники (агрус, вишня, слива. груша, малина та яблуня) – 15-20г/м2 або зробивши з двох сторін поруч із рослинами борозенки глибиною 6-8см, вносять туди 50-100г/м2;
при посадці плодових дерев – 150-200г на посадкову яму;
виноград – підживлення застосовується у три етапи у дозі 20 г/м2. Підживлення через систему поливу - розчин сульфату калію з концентрацією 1-1,5% (10-15 г на 10 л води)
Полив звичайний – 30-40 г на 10 л води, і цим розчином поливають 10-20 рослин.
Позакореневе підживлення (обприскування по листку) – 1-3% розчином (10-30 г на 10 л води)
Властивості:
– підвищує вміст вітамінів та цукру в плодах; – позитивно впливає на обсяг та якість урожаю;
- сприяє успішній зимівлі плодово-ягідних дерев та чагарників;
- може використовуватися на різних ґрунтах (дерново-підзолистих, торф'яних, каштанових, сіроземних, кислих).
Сумісність. Використання сульфату калію з азотними та фосфатними добривами посилює позитивний вплив на врожайність, а от одночасне застосування з сечовиною, крейдою не рекомендується.
- Ціна: 120 ₴/кг